Een aantal opmerkelijke cijfers. Erling Haaland is de eerste speler die in zijn eerste WK zeven goals maakt sinds Gerd Müller in 1970. Noorwegen is de enige ploeg waartegen Brazilië speelde en nog nooit kon winnen. In Amerika stonden ze toch al voor de vijfde keer tegenover elkaar.
Jude Bellingham is de eerste speler die twee keer kon scoren in een interland in het Aztekenstadion sinds Diego Maradona in 1986 tegen België.
De cijfers van Lionel Messi tegen Kaapverdië: 10,76 km ‘gelopen’, waarvan 7,03 km al wandelend. 56,6 meter gespurt. Voldoende voor één goal en één assist. De Argentijn liep tot nu toe slechts gedurende 47 % van de matchduur. Kylian Mbappé komt zelfs slechts aan 45 %. Toch maakten ze allebei al zeven doelpunten.